Uçak Kargo Gönderilerinde JetKargo Zamanı

Uçak Kargo;  Yurt dışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için JetKargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dosya ve paketler için  PTT gibi kargo firmalarıyla 2-3 hafta olduğu teslimat sürelerini, 5 kıtada 227 ülkeye,  JetKargo hizmetimizle sizin için en uygun ücretlerle 1-3 güne indiriyoruz.

Uçak Kargo

Uçak Kargo

Adresten alım ve adrese teslim ücreti talep etmeden gönderinizi adresinizden alıyor ve alıcısına teslim ediyoruz.

JetKargo uçak kargo hizmeti verdiğimiz  5 kıtada 227 ülke listesi için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 100 kg’ye kadar olan gönderileriniz için buradan kargo hizmeti satın alabilirsiniz.

Dosya ve koli gönderileri haricindeki yüksek hacimli / kilolu gönderileriniz içinse yine piyasadaki en uygun fiyatları öneriyoruz. Güncel fiyatları almak için lütfen kargonuza ait hacim / kilo ve teslima ülkesi bilgilerini belirterek bizimle iletişime geçiniz. 

 

Uluslararası Ticarette Uçak Kargonun Rolü

Çoğunlukla evrak ve benzeri gibi ürünlerin sevk edilmesinde tercih edilen uçak kargo ile uluslararası ticaretin yaklaşık olarak yüzde 8’i gerçekleşmektedir. İleri teknoloji ürünleri, kimyasal ve makine parçaları, ısı direnci düşük olan ürünler, maddi değeri fazla ham maddeler, yatırım ürünleri gibi değerli ve hassas ürünlerin taşınmasında genellikle hava yolları kargo taşımacılığı kullanılmaktadır. Bu taşıma modelinin tercih edilmesinin en önemli nedenlerini hız ve emniyet oluşturmaktadır. Ayrıca sistemli ve tarifeli seferler sayesinde operasyonel hatalara kapalı olması da hava yolları kargo taşımacılığının olumlu yönlerinden bazılarını oluşturmaktadır.

JetKargo güvencesiyle Türkiye’nin 81 noktasından, aynı gün içerisinde evrak ve paket sevkiyatınızı gerçekleştirebilir, farklı illerden uçak kargoyla yaptığınız gönderileri, herhangi bir ülke içerisinde ulaşması gereken adrese en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırabilirsiniz. Kargo takip sistemi sayesinde kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz. Böylece doğru bilgiler size direk değerli müşterilerimize aktarılmış olur. JetKargo her türlü ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye ve donanımsal yapıya sahiptir. JetKargo Uçak kargo hizmeti zaman, hız ve güvenilirlik nedenlerinden dolayı çok hassas şartların yerine getirilmesini gerektiren hızlı bir taşıma şeklidir. Uçak kargo ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır.

 

Tags:

We will be happy to hear your thoughts

Bir Cevap Yazın