Featured!

Yurtdışına Hızlı Express Gönderi ( BÖLGE 7 )

1-3 iş günü içerisinde teslimat

Adresten alım – Adrese teslim

 

 21,00 30,60

Temizle

Online Sipariş Sayfamız Yapım Aşamasındadır

Bizi arayarak gönderilerinizi gerçekleştirebilirsiniz
SKU: N/A Categories: , , , , , ,

Tüm gönderileriniz Toplanma Adresi’nden Dağıtım Adresi’ne ulaştırılana kadar çok dikkatli ve özenli bir hizmet görmektedir. Ancak zaman zamabn elde olmayan sebeplerden dolayı çok nadir de olsa gönderiniz hasar görebilir veya kaybolabilir. Normalde tüm gönderileri hizmetlerimiz 20USD değerine kadar sigortalidir ve Taşıma fiyatlarına dahildir. Eğer siz 20USD’nin üzerinde bir değeri sigortalatmak isterseniz Bu seçenekten ek Sigorta Hizmetini alabilirsiniz.

Eğer çok düşük olan bu riske karşı gönderinizi sigortalatmak isterseniz, Sigorta seçeneğini Sepetinize ekleyebilirsiniz. Satın alacağınız sigorta değeri gönderi detaylarınızdaki Paket değeri ile eşleştirilerek gönderi detaylarınıza eklenecektir.

Lütfen Sepete Ekle butonunun üzerinde yer alan Sigorta Değeri kutucuğundan yaptırmak istediğiniz gönderiniz için bir değer seçin ve sigorta masrafınız bu seçime göre değişecektir.

Lütfen bu sayfadaki tüm detayları dikkatlice okuyun ve eksiksiz doldurun. Herhangi bir eksik durumunda telefon veya email ile iletişime geçileceksiniz.

Gireceğiniz bilgiler doğrultusunda evraklarınız hazırlanacak ve Istanbul’daki transfer merkezimize göndereceğiniz paketinizle birlikte eşleştirilerek Exress Uçak Kargo ile yurtdışındaki adresinize yönlendirilecektir. Transfer merkezimize Öğlen 12:00’den önce gelen paketler AYNI gün Öğlen 12:00’den sonra gelen paketler Ertesi günü yurtdışına transfer edilmektedir. Yurtdışı kargo takip numaranız paketinizin transferi ile birlikte bildirilmektedir.

Paketinizi Istanbul transfer merkezimize anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile karşı ödemeli (ÜCRETSİZ) olduğunu bildirerek teslim edebilirsiniz.

MNG Kargo Müşteri Numaramız: 9999999
MNG Kargo Çağrı Merkezi: 444 06 06’dan paketiniz için toplama talebinde bulunabilirsiniz. Veya aşağıdaki linkten size en yakın MNG kargo şubesini arayarak alım talebinizi bildirebilir veya paketinizi MNG kargo şubesine kendiniz bırakabilirsiniz.

En Yakın MNG Kargo Şubesi

Specification: Yurtdışına Hızlı Express Gönderi ( BÖLGE 7 )

Hacim / Ağırlık

0-500 gr, 0.5-1 kg, 1-1.5 kg

Reviews

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Yurtdışına Hızlı Express Gönderi ( BÖLGE 7 )”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

There are no reviews yet.